Projektowanie Wnętrz - Bugor , Katarzyna Górniak , mieszkania , domy , apartamenty, biura , obiekty komercyjne , projekt i wykonanie , remonty , kompleksowe projekty wnętrz

 
 
Projektowanie wnętrz ...
Działalnością firmy jest projektowanie wnętrz obiektów prywatnych mieszkań, domów i rezydencji oraz wnętrz użyteczności publicznej, takich jak bary, hotele, SPA, biura, sklepy oraz gabinety medyczne i kosmetyczne. Projektujemy także ogrody i baseny.
Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą pozwalającą na sprawną i szybką realizację powierzonych zadań. Prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektów oraz doradztwo w zakupie wyposażania. Pracujemy na terenie miast: Bielsko-Biała, Szczyrk, Ustroń, Skoczów, Wisła, Cieszyn, Żywiec, Żory, Katowice, Chorzów, Gliwice oraz innych miast województwa śląskiego.
Kompletny projekt zawiera:
- Rzuty pomieszczeń, rozplanowanie funkcji pomieszczeń
- Przekroje ścian
- Zestawienie zastosowanych w projekcie materiałów
- Projekt kolorystyki
- Projekt oświetlenia
- Projekt instalacji centralnego ogrzewania
- Projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej
- Wizualizacje 3D
Jak pracujemy ...
Po kontakcie telefonicznym lub e-mailowym umawiamy się z Państwem na spotkanie najczęściej w miejscu, które ma zostać zaprojektowane. Spotkanie jest niezobowiązujące. Na miejscu przedstawiamy Państwu ofertę i jeśli zostanie przez Państwa zaakceptowana podpisujemy umowę.
Następnie dokonujemy pomiarów pomieszczeń, na podstawie których przygotujemy projekt. Na bazie tego projektu pracujemy razem z Państwem, dokładnie kordynując Państwa oczekiwania i techniczne możliwości. Dokonujemy zmian i korekt zgodnie z Państwa życzeniami. Zakres projektu każdorazowo dostosowany jest to indywidualnych potrzeb klienta.
Na życzenie Klienta zapewniamy:
- Fachowy nadzór nad wykonywanymi pracami
- Pomoc przy uzyskaniu niezbędnych dokumentów
- Doradztwo przy wyborze wykonawców
- Konsultacje , negocjacje z dostawcami mediów
- Szeroki wybór katalogów dotyczących wnętrz
- Kontakt z fachowymi konsultantami w danym zakresie
- Kontakt z salonami i sklepami z zakresu wnętrz
- Konsultacje przeprowadzonych wczesniej prac
 
 
www.bugor.pl